Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO памылкі İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Ситеси Çalıştırın Do

1 answers:

E-Ticaret SEO özellikle Bunu Doğru yapmayı bilenler için Bir Altın Madeni olabilir. памер Orada SEO öğretmek için iddia birçok вар Мужчына, ancak genellikle yanıltıcı Bilgi Ile кусае.

Semalt Лічбавыя паслугі uzmanı Jason Adler, электронная Ticaret için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaygın yanlış anlamaları açıklıyor.

1. SEO herşeyi düzeltir

Aslında, SEO satış üzerinde Бір etkisi vardır, ancak diğer Pazarlama kanalları ды önemli Бір рол oynamaktadır. Eşlik Эдэм satışları sürerken, yalnızca Бір вэб sitesini sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEO satışları arttırır, ancak Ürün teslimatı ды rekabetçi olmalıdır. Rekabetteki diğer faktörler, Ürün sunumu, PAZARLAMA, kullanışlılık, fiyatlandırma ве çok Даха fazlası olabilir. Yalnızca Teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Катэгорыя sayfaları önemli değil

Катэгорыя sayfaları, Даэй FAZLA Anahtar kelime eklemek için kullanılan platformlardır. Semalt Сайт Analizer Gibi Бір aracı kullanarak, kategorilerinize ekleyebileceğiniz Узун kuyruk Anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Мета başlığını, H1 etiketini, мета açıklaması, URL'yi ў WebCrawler'ın бушаль kategorileri dizine eklemesi için vücut içeriğinizi (варша) аптымізаваць etmek яе нама önerilir.

3. Harici вэб sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize Almak яго Bir Карар olabilir. Bununla birlikte, геря альма konusunda ды ая olmalısın..Örneğin Amazon, sitelerinin ан üst sıralarda Ер Almási için açıklamasını yeniden kullanarak çok büyük Бір Кар Elde ediyor. Güçlü Bir Геры gönderme stratejisine sahipler.

4. 'Bir Boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

sayfaları ziyaretçiler катэгорыі з için Ем olarak kullanan блог yazarlarından ASLA vazgeçmeyin. İnsanlar çoğunlukla Ікі nedenden dolayı internette sörf yapıyor. İlki araştırıyor. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir Veya Бір Зейлера hakkında belirli Bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. Бу kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ў satışlarını аб belirli örneğe yönlendirmez. İkinci sebep ISE Бір атласная альма işlemi yapmak. Birisi Бір Ürün атласная almaya Hazır olabilir. Бу tür ziyaretçiler, satış için ан Uygun Ürün ве Катэгорыя sayfalarına yönlendirilmelidir. Ем у Anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli Bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

İncelemeler, Arama motorlarında Даэй üst sırada Йер almanın Bir yoludur. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin вэб sitenize Олан güvenini ве güveni arttırır. COGU alıcı, Бір атласная альма işlemi yapmadan ONCE yorumları okumaya eğilimlidir. İyi Бір inceleme stratejisi, Google tarafından endekslendi, mutlaka SEO çabalarınızı iltifat edecektir. İncelemeler Zamanda вэб ў той жа sitenizdeki Бір kullanıcının katılım süresini дэ artırır. Amazon, çok FAZLA satış yapmalarını sağlayan Ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

E-Ticaret, PEK çok yanlış anlamayla sarsılan Teknik Bir alandır. İnsanlar yalnızca SEO Gibi İnternet pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğer Dijital Pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek Бір gerçekle yoksaymak için yanlış konsepti ayırt edebilirsiniz. Sonuçta, Бір інтэрнэт Pazarlama kampanyasının Генели hedefi genellikle йол Acan ў sonuç olarak dönüşümleri artıran Бір konudur.

November 29, 2017
Semalt Uzmanı: SEO памылкі İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Ситеси Çalıştırın Do
Reply